Paylaş Facebook Facebook Facebook Facebook Facebook
11.05.2024

Şube Müdürleri Hizmet İçi Eğitim Semineri (3. Grup) Sona Erdi

​Başkanlığımız hizmetlerinin taşra teşkilatında etkin bir şekilde yürütülmesinde önemli bir rol üstlenen şube müdürlerimize yönelik, Diyanet Akademisi Başkanlığınca düzenlenen seminer Diyanet Akademisi Başkanı Doç. Dr. Enver Osman KAAN'ın "İslam Dünyasının İçinden Geçtiği Süreçler" konulu kapanış oturumuyla sona erdi.


Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Kadir DİNÇ’in "Kurum Kültürü ve Aidiyet Bilinci" konulu açılış konferansıyla başlayan seminer 07-10 Mayıs 2024 tarihleri arasında Diyanet Akademisi Ankara Rıfat Börekçi Dini İhtisas Merkezinde gerçekleştirildi.

Birim amirleri, daire başkanları ve alan uzmanları tarafından gerçekleştirilen sunumlarda “Din Hizmetleri, Kur’an Kursları, Dini Yayınlar, Hac-Umre Hizmetleri ve Hizmet İçi Eğitimlere Yönelik İş ve İşlemler, İnceleme-Soruşturma Süreçleri, Atama, Disiplin, Satın Alma, Mali İş ve İşlemler, TDV ve MÜSDAV Hizmetleri, Dijital Medya Okuryazarlığı, Resmi ve Toplumsal İletişim Kuralları, Kamu Görevlileri Etik Davranış İlkeleri" gibi başlıklara yer verildi.